שירות ותמיכה

072-3935595

שירותי מיחשוב לחברות תיירות

שפר את עסקי התיירות שלך עם פתרונות ה-IT המותאמים אישית של טוזלי מערכות

ברוכים הבאים לטוזלי מערכות, השותף המסור שלך במתן פתרונות IT מותאמים אישית, שנועדו לחולל מהפכה בדרך שבה אתה פועל במגזר התיירות הדינמי והתחרותי. אנו מבינים את האתגרים וההזדמנויות הייחודיות בתעשייה, ושירותי ה-IT המיוחדים שלנו מותאמים לשיפור היעילות, חווית האורחים וההצלחה הכוללת שלך תוך שמירה על מגע אישי.

המומחיות שלנו

אנו בטוזלי מערכות מביאים ניסיון רב ומומחיות בפתרונות IT, בשילוב הבנה מעמיקה של הניואנסים של תחום התיירות. אנשי המקצוע המוסמכים שלנו בקיאים היטב בצרכי ה-IT המורכבים של עסקי תיירות, בין אם אתה מלון, מפעיל טיולים, סוכנות נסיעות או כל מפעל אחר הקשור לתיירות. כך נוכל לעזור לך לשנות את הפעילות שלך תוך מתן מגע אישי:

ניהול הזמנות והזמנות

מערכות ההזמנות וההזמנות החדשניות שלנו מאפשרות לך לנהל ביעילות הזמנות חדרים, חבילות טיול וסידורי נסיעות. אנו מוסיפים מגע אישי לחוויית ההזמנה, ומבטיחים לאורחים להרגיש מוערכים.

נוכחות ושיווק מקוונים

ממקסם את הנראות המקוונת שלך ואת טווח ההגעה שלך באמצעות פיתוח אתרים ושירותי שיווק דיגיטליים שלנו. אנו יוצרים אסטרטגיות שיווק מותאמות אישית כדי למשוך אורחים פוטנציאליים ברמה האישית.

מערכות נקודות מכירה (POS)

ייעל את תהליכי המכירה שלך עם מערכות הקופה שלנו המותאמות למגזר התיירות. שפר את יעילות העסקאות והצע מגע אישי במהלך תהליך התשלום.

אבטחת מידע וגיבוי

אנו מספקים פתרונות אבטחת נתונים חזקים לשמירה על מידע רגיש של אורחים. שירותי הגיבוי, שחזור המידע ושחזור הנתונים שלנו מבטיחים שתוכלו לאחזר נתונים קריטיים לאחר קריסת מערכת תוך שמירה על פרטיות הנתונים.

שירותי מיקור חוץ

תהנו משירותי מיקור החוץ שלנו לטיפול בפונקציות IT שאינן ליבות, מה שמאפשר לצוות שלכם להתמקד במתן מגע אישי לאורחים.

ייעוץ ציוד

אנו מציעים ייעוץ מותאם אישית בנוגע לרכישת ציוד IT, ומבטיחים שתקבלו החלטות מושכלות המתאימות לצרכים העסקיים שלכם.

פתרונות ענן

פתרונות הענן שלנו מספקים אחסון נתונים מאובטח וגמיש, ומשפרים את היעילות של הפעולות שלך.

תמיכה מרחוק ושירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירותי השתלטות מרחוק ותמיכה מסביב לשעון כדי לטפל בבעיות IT באופן מיידי, תוך הבטחת המשכיות השירות האישי לאורחים שלך.

ניהול דוא"ל והזמנות

ממשק הדוא"ל החדשני ושירותי המחשב שלנו מפשטים את ניהול בנק השעות, טיפול ריטיינרים, טיפול בטיסות והזמנות מקוונות, והכל עם מגע אישי.

למה טוזלי מערכות?

בחירה בטוזלי מערכות פירושה בחירת שותף המוקדש להצלחתך במגזר התיירות, עם מחויבות לאספקת פתרונות IT מותאמים אישית. הידע העמוק שלנו בתעשייה, בשילוב עם גישה אישית, ממצב אותנו כשותף ה-IT האידיאלי לעסקים בתחום התיירות. אנחנו בעלי ברית אסטרטגיים שלך במינוף הטכנולוגיה כדי להשיג יתרון תחרותי, להעלות את חווית האורחים ולהניע צמיחה תוך שמירה על האופי האישי שמייחד אותך.

צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון בצרכי ה-IT שלך ולגלות כיצד טוזלי מערכות יכולה להעצים את עסקי התיירות שלך עם פתרונות IT מותאמים אישית ומאובטחים. בואו לנווט יחד בנוף הדיגיטלי, ונבטיח שתשתית ה-IT שלכם תומכת בהצלחה שלכם בתעשיית התיירות המתפתחת ללא הרף.