שירות ותמיכה

072-3935595

שירותי מיחשוב לסוכנויות ביטוח

פתרונות IT לחברות ביטוח וסוכנים

ברוכים הבאים ל-טוזלי מערכות, השותף המהימן שלך לפתרונות IT המותאמים לענף הביטוח. בעולם הדינמי של ביטוח, יעילות, אבטחה ושביעות רצון הלקוחות הם חשיבות עליונה.

ב-טוזלי מערכות אנו מביאים ניסיון רב ומומחיות בפתרונות IT, בשילוב עם הבנה עמוקה של תחום הביטוח. 

המומחיות שלנו

אנשי המקצוע המוסמכים שלנו בקיאים היטב בצרכי ה-IT המורכבים של חברות ביטוח וסוכנים, בין אם אתה סוכנות קטנה או מבטח בקנה מידה גדול וכך נוכל לסייע לך:

יעילות עיבוד תביעות

ייעל את הליכי עיבוד התביעות שלך ושפר את היעילות התפעולית עם אוטומציה של IT. אנו עוזרים לך ליישם פתרונות חדישים המפחיתים את זמני העיבוד, ממזערים שגיאות ומשפרים את שירות הלקוחות.

אבטחת מידע וסודיות

בתעשיית הביטוח, שמירה על נתוני לקוחות רגישים היא קריטית. טוזלי מערכות מספקת פתרונות אבטחה חזקים להגנה מפני איומי סייבר, הבטחת פרטיות הנתונים ושמירה על עמידה בתקנות התעשייה. אנו נותנים עדיפות לסודיות של הנתונים שלך.

תמיכת חיתום

מטב את תהליכי החיתום שלך עם פתרונות ה-IT שלנו. אנו מספקים כלים ומערכות המסייעים בהערכת סיכונים, תמחור וקבלת החלטות.

ניהול קשרי לקוחות (CRM)

שפר את קשרי הלקוחות ונהל אינטראקציות ביעילות עם מערכות CRM המותאמות לתעשיית הביטוח.

ניהול מסמכים

הבטח טיפול יעיל במסמכים ותאימות לפתרונות ניהול המסמכים שלנו, שעוזר לך לארגן ולגשת לניירת קריטית בצורה חלקה.

שילוב תוכנה לניהול מדיניות

אם אתה משתמש בתוכנת ניהול מדיניות מותאמת אישית, אנו מתמחים באינטגרציה חלקה עם המערכות הקיימות שלך, מה שמאפשר זרימת עבודה חלקה יותר וניהול נתונים משופר.

סנכרון נתונים

שמור את נתוני הביטוח שלך מסונכרנים בין מערכות ופלטפורמות שונות, תוך הבטחת דיוק ועקביות בפעולות שלך.

תשתית ניתנת להרחבה

ככל שעסק הביטוח שלך גדל, כך גם צרכי ה-IT שלך גדלים. טוזלי מערכות מציעה פתרונות ניתנים להרחבה שיכולים להתאים לדרישות המתפתחות שלך, מה שמבטיח שתשתית ה-IT שלך תומכת בהרחבה שלך.

פתרונות מותאמים אישית

אנו מבינים שכל חברת ביטוח וסוכן הם ייחודיים, עם מערך אתגרים ומטרות משלו. זו הסיבה שאנו נוקטים בגישה אישית לפתרונות IT. בין אם אתה מעוניין לשדרג את אמצעי אבטחת הסייבר שלך, לשפר את שירות הלקוחות או לשפר את תשתית ה-IT הכוללת שלך, אנו יוצרים אסטרטגיה מותאמת אישית כדי להתיישר עם היעדים והתקציב הספציפיים שלך.

הכשרה והדרכה

טוזלי מערכות חורגת מפתרונות IT; אנו מציעים הכשרה מקיפה והכוונה מקצועית כדי לעזור לצוות שלך להבין ולרתום את הטכנולוגיה בצורה בטוחה ויעילה. אנו מחזקים את הצוות שלך בידע ובכישורים הדרושים כדי לספק שירות לקוחות יוצא דופן תוך אופטימיזציה של משאבי הטכנולוגיה.

למה טוזלי מערכות?

בחירה בטוזלי מערכות פירושה בחירת שותף המסור להצלחתך בענף הביטוח. המחויבות שלנו למצוינות, בשילוב עם הידע המעמיק שלנו בתעשייה, מציבה אותנו כשותף IT האידיאלי עבור חברות ביטוח וסוכנים. אנחנו בעלי ברית אסטרטגיים שלך במינוף הטכנולוגיה כדי להשיג יתרון תחרותי, להפחית סיכונים ולייעל את פעילות הביטוח שלך.

צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון בצרכי ה-IT שלך ולגלות כיצד טוזלי מערכות יכולה להעצים את עסקי הביטוח שלך. בואו לנווט יחד בנוף הדיגיטלי, ונבטיח שתשתית ה-IT שלכם תומכת בצמיחה ובהצלחה שלכם בתעשיית הביטוח.